מרבד הקסמים קייטרינג כשר לאירועים


קייטרינג מרבד הקסמים פעל כעסק משפחתי שנים רבות בירושלים. ותיקי ירושלים זוכרים את המאכלים הטעימים שבושלו במסעדה ברחוב המלך ג'ורג' בניצוחה של סבתא יונה, שנדמה שכל תושבי ירושלים הכירו.
מאז הקייטרינג התפתח והתמקצע כקייטרינג בשרי לאירועים.
המטבח נמצא בכפר עציון ושירותי הקייטרינג ניתנים בירושלים, בגוש עציון, באיזור בית שמש ובאיזורים רבים נוספים.
מרבד הקסמים בכפר עציון הינו קייטרינג כשר למהדרין בהשגחת רבנות גוש עציון.

* העופות והבשרים בכשרות מהודרת.
* יש במטבח הקייטרינג משגיח צמוד
* הבישול הינו בישול יהודי
* הירקות העליים נקיים מחרקים

כאשר בוחרים קייטריג בשרי לאירועים, מומלץ לבחור בקייטרינג כשר, גם אם לא מקפידים על כשרות ביומיום. קייטרינג בשרי כשר הוא מפוקח יותר. הבשרים, העופות וחומרי הגלם  נבחרים בקפידה. משגיח הכשרות בורר את האורז והקטניות מחרקים, וההקפדה על הניקיון גבוהה.

השירות של קייטרינג מרבד הקסמים ניתן בשני אופנים:
* אספקת אוכל לאירוע תוך ליווי וייעוץ לכל אורך הדרך. בעלי השמחה מקבלים את האוכל המוכן ומארגנים את האירוע בעצמם. אפשרות זאת מתאימה בעיקר לאירועים קטנים, לבריתות, לשבתות חתן וכמענה לצורך לחסוך בעלויות.
קיים שירות משלוחים נרחב, בעיקר באיזור ירושלים, איזור בית שמש וגוש עציון ועד למודיעין, מעלה אדומים וגם איזור הצפון והדרום.

* שירותי קייטרינג לאירועים כולל הפקה מלאה של האירוע. הקייטרינג מספק את האוכל, מפות בד, כלי פורצלן מהודרים, משקאות, בר שתיה חמה וקינוחים. כמובן כולל שירותי מילצור ופינוי. ניתן לבחור קייטרינג לאירוע במזנון או בהגשה בהתאם לסגנון האירוע.

קייטרינג מרבד הקסמים מלווה משפחות רבות באירועים הכי מרגשים בחייהם. בר מצוה לבן שהברית שלו נחגגה גם היא עם "מרבד הקסמים". גם מסיבת האירוסין של ההורים...
בקייטרינג מרבד הקסמים מבשלים מכל הלב כדי להיות ראויים לאמון שנותנים בנו. בשמחות!

טואול הקמת אתרי אינטרנט