קייטרינג בשרי לאירועים קטנים

בתהליך הפניה הראשוני בבירור של לקוחות אודות קייטרינג בשרי לאירועים, חשוב להם שהקייטרינג בשרי לאירועים יהיה משולב ומגוון ויכלול מנות ראשונות כמו מגוון סלטים, תוספות מכל הסוגים וכמובן גם בשרים. ללקוחות המתעניינים בתפריט שלנו חשוב שהקייטרינג הבשרי לאירועים יהיה מורכב ממנות אוכל ביתיות טעימות ומגוונות שיישאר טעם טוב גם לאורחים שלהם וגם להם.

ללקוחות שחוגגים ובוחרים בנו כחברה לקייטרינג בשרי לאירועים שלהם חשוב לנו מאוד להשקיע ולתת הרגשה טובה שיש שפע של מנות שיתאימו לכל אדם על ההעדפות שלו ויחד עם זאת הם וגם אנחנו שואפים להגיע למחיר אטרקטיבי מכיוון שברור לנו שאדם שרוכש קייטרינג בשרי לאירועים למעשה רוכש כמות גדולה של מנות עבור כמות גדולה של סועדים וחשוב לנו שהדבר יתאפשר לו גם בפאן הכלכלי.

 

בשלב הראשוני כאשר אנו עוזרים ללקוח לבחור מנות מבין שפע מנות המוצעות אצלנו כחברת קייטרינג בשרי לאירועים אנו מנסים לכוון את הלקוח (שמגיע לפעמים מבולבל וחסר ניסיון) לבחור תפריט מגוון שיכיל מנות עוף, בקר ודג ושגם צורת החיתוך או ההגשה יהיו מגוונות: פילה, קציצות או נתחים, מוקפץ מטוגן או אפוי. כמובן שלכל לקוח בונים יחד עימו ולפי בחירתו שיקוליו והעדפותיו - תפריט המותאם לו ולצרכיי אורחיו ותמיד נחמד ליצור תפריט מעניין ומגוון כי לא נשכח שאנחנו כולנו תמיד לפני הכל "אוכלים עם העיניים" משמע שרצוי וחשוב שהאוכל ייראה מגרה טעים צבעוני ויצור שולחן עשיר. חשוב לא פחות שתהיה תחושה של שפע, שיוגש מזון בכמות גדולה ונדיבה על מנת שלא יחסר.

 


ללקוחותינו המזמינים קייטרינג בשרי לאירועים בימי שבת כמו חגיגה של שבת חתן לפני בר מצווה או שבת חתן לפני חתונה נסביר ונאמר כי את המנות תקבלו עד יום שישי בשעות הצהריים בצורה מאורגנת מופרדת ונוחה להגשה ולחימום על גביי פלטות על מנת שתוכלו להגיש לא רק אוכל טרי וטעים אלא גם אוכל אשר הוקפד שלא יועבר בנסיעה במהלך השבת.

טואול הקמת אתרי אינטרנט